سرتیتر اخبار
 

فرمانده اسبق سپاه ناحیه شمال غرب تهران گفت: رفتار فتنه گران در سال 88 و توهین آنان به مقدسات چنان بود که می توان ادعا کرد ما در آن سال حضور داعش را در کشور احساس کردیم.


به گزارش زرین نامه به نقل ازایرنا؛  سردار محمد قوچانی شامگاه شنبه در نشست بزرگداشت سالروز حماسه 9 دی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، با تأکید بر نقش مردم در خنثی کردن فتنه 88 اظهار داشت: نقش مردم درتجمع 9 دی بسیار بیشتر از گروه های سیاسی بود به گونه ای که این فتنه که قرار بود تبدیل به انقلاب رنگی شود، با هوشیاری آنان خنثی شد.

وی یادآور شد: وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرده بود همه شبکه های ماهواره ای برای هدایت فتنه به کار گرفته شوند، نخست وزیر اسرائیل هم امید خود را در کف خیابان های تهران جست و جو می کرد اما حضور به موقع مردم باعث شد هیچ کدام از دشمنان به اهداف برنامه ریزی شده خود دست پیدا نکنند.
فرمانده سپاه ناحیه شمال غرب تهران در سال 88 تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب، فتنه همچون آتش زیر خاکستر است که به نسیمی ممکن است دوباره افروخته شود و باید در این زمینه هوشیار بود.

قوچانی رأفت اسلامی را نسبت به فتنه گران بی معنا دانست و گفت: خواسته مردم در دی ماه 88 مجازات فتنه گران بود و علاوه بر این، رأفت اسلامی مربوط به افرادی است که برای معیشت خود دست به اقدامی اشتباه بزنند نه اینکه جامعه را دچار آسیب کنند.

وی همچنین به شعار 'نه شرقی، نه غربی' انقلاب اسلامی هم اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی به اراده الهی شکل گرفت چرا که نظام شرق به سرکردگی شوروی و نظام غرب به هدایت آمریکا را رد کرد.

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :