سرتیتر اخبار
 

در پرونده درخشان سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و دیگر شهیدان این جنایت، جرمی جز دفاع از اسلام و مردم، و منافع ملت‌های منطقه و پاکسازی خاورمیانه از لوث وجود ناپاک تروریست‌ها حک نشده است.

 

گزارش زرین نامه به نقل از  خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید محمود هاشمی ارزگانی، محقق و پژوهشگر علوم دینی و سیاسی افغانستان و استاد حوزه و دانشگاه در یادداشتی اختصاصی که در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد، به ابعاد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران پرداخت.

در این یادداشت آمده است:

بسم رب الشهداء والصدیقین

(...قال یالیت قومی یعلمون * بما غفرلی ربی وجعلنی من المکرمین(یس/27)

«کاش مرد م [و همرزمان] من می دانستند چسان خداوند مرا بخشیده و در شمار گرامیان قرار داده است.!»

مالک اشتر علی زمان، خارچشم دیوان و دَدان، بازوی ستبر و استوار ولایت، فرمانده رشید و مؤمن جبهه مقاومت، دربرابر تروریسم، صهیونیسم و استکبار بین المللی، سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی ، در پگاه جمعه و میعاد یاران، و ساعات نیایش بامدادی نیایشگران و منتظران، سر بر آستان معبود سُود و به جمع عباد الله «مُکرَمین» و مائده نشینان «عندربهم یرزقون» پیوست و ردای شهادت بر تن کرد، که جز آن، خواسته و برازنده او نبود.!

بی شک داغ و فقدان سردار شهید سلیمانی و همرزمان شهیدش همچون ابومهدی المهندس، جراحت بی التیام بر قلب رؤوف امام امت، جبهه وسیع  وپیروزمقاومت- حزب الله، فاطمیون، زینبیون ، حیدریون-  ویکایک دلدادگان به عزت  و استقلال ملت های مسلمان، به وِیژه ملت آزاده ایران و خانواده‌های معزز آن شهیدان، بر جای نهاد واشکی دریا سان برگونه های راد مردان خط مقدم سنگرمقاومت، یتیمان پدرمرده در مسلخ  شقاوت وافراطیت، جهان خواری وسلطه طلبی، جاری ساخت.!

این جنایت از سویی، با وضوح هرچه بیشتر همدستی تروریست‌های داعشی و دولت فاشیست و تجاوزگر امریکا و رژیم صهیونیستی و سرسپردگان منطقه‌ای آنان، و ازسوی دیگر خوی و منش تجاوزگری و فراقانونی دولت آمریکا وعدم پای بندی آن به میثاق ها و منشورهای بین المللی و حق حاکمیت ملی کشورهای مستقل را نشان داد. 

چه؛ در پرونده درخشان سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و دیگر شهیدان این جنایت، جرمی جز دفاع از اسلام و مردم، و منافع ملت‌های منطقه و پاکسازی خاورمیانه از لوث وجود ناپاک تروریست‌ها حک نشده است.

آنان نه سهمی در نسل کشی  و تصفیه قومی سرخ پوستان داشتند و نه بمباران اتمی «نا کا زوکی» و«هیروشیمای» ژاپن و نه استفاده از مادربمب در افغانستان، ونه غارت نفت عراق، لیبی، سوریه وعربستان. و نه حتی انفجار برج‌های تجارت جهانی آمریکا و یا سلاخی جمال خاشقجی در سفارتخانه و مرکز امن شهروندان.؟!

اما دست انتقام خدای دادگر و قاصم جبّاران و خون به ناحق ریخته شهیدان در کمین است و صفوف متحد، پیوسته و زمان شناس امت، و آمادگی جبهه منصور مقاومت، از نیجریه تا لبنان، از شام تا فلسطین، از عراق تا بحرین و یمن، از پاکستان تا افغانستان و تمامی زخم خوردگان در گستره زمین و جغرافیای استضعاف و ایمان، با اراده مصمم‌تر از پیش، رونده راه آزادی، و افرازنده پرچم عدالت‌جویی وخون خواهی شهیدان، تحت زعامت ولیّ امرِ زمان خواهند بود.

و سپاه توحش و خشونت، با هرنام و عنوان؛ القاعده یا داعش، سپاه صحابه یا بوکو حرام، طالبان، یا جیش الظلم و الخذلان، و انبوه اعوان الشیاطین در زیر چتر حمایت موشک‌ها، بمب‌افکن‌ها و پهبادهای فوق مدرن خون آشامانِ گاوچران، و اغوای زَرداران و دشنه به دوشان، و گنبد آهنین گوساله پرستان، طرفی نخواهند بست.

و با شهادت سردار سلیمانی‌ها و ابومهدی‌ها، عمادها و ابوحامدها، راه طی شده داعش و لشکر خلافت تکفیری بار دیگر گشوده و تعمیر، و اضغاث و احلام شیاطین تعبیر، نخواهد شد.

چه؛ سوریه امروز و دیروز، عراق پیشین و کنونی، افغانستان گذشته و اکنون، بسی تفاوت‌ها دارد، پشته از تجربه اندوخته‌اند، طعم تلخ حاکمیت تکفیریان را دیده و یا چشیده‌اند، دوست و دشمن، حافظان و حامیان راستین حقوق بشر را از کشندگان نسل بشرباز شناخته‌اند.

اکنون نه تنها بذر تکفیر واستعمار در هیچ مزرع و قلمرو اسلامی نمی‌روید و حاصلی جز ندامت و پشیمانی در خرمن تطاول گران گرد نمی‌آید. که برعکس، نوید پایان سلطه جهنمی سلطه جویان بر مقدرات ملت‌های مسلمان شتاب بیشتر می‌یابد و پرچم مقاومت در اهتزاز، و بانگ رسای پیروزی برمأذن جان‌های وحی آشنای مجاهدان و منتظران دولت حق و عدالت مطلق، به بلندای انتظار طنین انداز می‌شود که :«ألیس الصبح بقریب؟.!»

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :