سرتیتر اخبار
 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نان عده ای در تخریب دولت است و آب را گل آلود می کنند تا ماهی خودشان را بگیرند.

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت وحدت رویه در امور سرمایه گذاری، گفت: تمام سرمایه گذاری ها در استان به سمت «مرکز جذب سرمایه گذاری» هدایت شوند.

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان گفت: در ۱۱ ماهه امسال بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی در استان پرداخت شده و برای ۹۰۰ نفر شغلی ایجاد شده است.

استاندار گلستان گفت: شیوه‌نامه جذب سرمایه‌گذاری در استان گلستان تدوین شده و برای یک دوره ۶ ماهه به مرحله اجرا در می‌آید.

کمپین کشوری«بودجه عادلانه برای افزایش حقوق معلمان و بهبود کیفیت اموزشی » به همت جمعی از معلمان فعال صنفی کشور راه اندازی شد.

استاندار گلستان گفت: بانک‌ها تاکنون ۶۷۳ میلیارد تومان تسهیلات به ۶۰۰ واحد تولیدی راکد، نیمه فعال و طرح‌های بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی استان پرداخت کردند تا بتوانند در چرخه تولید نقش‌آفرینی داشته باشند.

مدیر سازمان تعاون روستائی گلستان گفت: پرداخت وجوه پرتقال درجه۳ خریداری شده از باغداران استان آغاز شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌گلستان از سرمایه‌گذاری ۶۴۶ میلیارد تومانی در صنعت استان ‌در طول دولت تدبیر و امید خبر داد.

رئیس صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان گلستان گفت: کشاورزان گلستانی از ابتدای فصل کشت تاکنون بیش از ۲۵۰ هزار هکتار از زمین‌های خود را بیمه کرده‌اند.

روز : ماه : سال :