سرتیتر اخبار
 

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش تأکید کردند: برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولین کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند. اگر ترسیدند در واقع در را برای ورود او و دخول او و تجاوز و تعرض او باز کردند.

نایب رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس از کاهش ۱۵ میلیارد دلاری تجارت غیرنفتی ایران در ۲ سال اخیر خبر داد و گفت: در حوزه کشاورزی ، کالاهای راهبردی مانند ذرت، گندم، برنج و لوبیا و کنجاله به ۴ کشور وابسته ایم.

معاون برنامه ریزی و منابع اداره کل شیلات گلستان گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تبصره ۳۶ قانون اصلاح قانون بودجه سال ۹۵، برای فعالیت‌های شیلاتی در استان اختصاص یافت.

گله مندی مردم از وضعیت اقتصادی در دوران دولت یازدهم.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه خرید توافقی شیرخام همچنان ادامه دارد، گفت: تاکنون ۵۰ درصد مطالبات دامداران در این زمینه تسویه شده است.

سکه طرح قدیم یک میلیون و 209 هزار تومان در بازار معامله شد.

امام جمعه موقت گرگان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر ایجاد اشتغال برای جوانان گفت: بیکاری عامل بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در کشور است.

قیمت میوه طرح تنظیم بازار در گلستان اعلام شد.

استاندار گلستان گفت: تاکنون از طریق معرفی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در راستای اقتصاد مقاومتی، ۷۲۰ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به ۶۴۰ واحد تولیدی استان گلستان پرداخت شده است.

روز : ماه : سال :