سرتیتر اخبار
 

موج بیکاری سال هاست جمعیت جوان و جویای کار جامعه را در برگرفته است.با افزایش بیکاری های ناشی از تعطیلی مراکز تولیدی، موجی از سواستفاده های مالی و اخلاقی توسط شرکت های کاغذی کاریابی از افراد جویای کار به راه افتاده است.

عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: تمام تلاش ما بر این است که هم ساختار حفظ شده و هم سپرده ها و هم اعتبارات حفظ شود و لطمه ای به آن وارد نشود ولی از آن طرف هم اجازه ضایع شدن حقوق مردم را به احدی نخواهیم داد.

یارانه ماهانه به ازای هر نفر ۴۵,۵۰۰ تومان است، اما به منظور ارتقای سطح معیشتی نیازمندان یارانه آن ها در سال ۹۶ سه برابر شده است.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت:سازمان استاندارد اعلام کرده که خودروی پراید تا پایان سال ۹۶ باید از خطوط تولید خارج شود و کمیسیون صنایع به خودروسازان نیز اعلام کرده و آنها تا پایان سال جاری پراید را بازنشسته می کنند.

یک مسئول در بانک مرکزی با بیان اینکه سرپرستان خانوار می‌توانند حساب یارانه نقدی خود را بعنوان ضمانت وام ۵ میلیون تومانی معرفی کنند، گفت: بازپرداخت این تسهیلات ۵ساله و نرخ سود ۱۸ درصد است.

برداشت ٣٧٠هزار هكتار گندم گلستان با مراسم جشن برداشت در روستاي مالاي شيخ كلاله آغاز شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تعلل مکرر بانک مرکزی در حل مشکل کاسپینی‌ها گفت: اگر در جلسه آینده کمیسیون اقتصادی و بانک مرکزی به جمع‌بندی نرسیم قطعاً اعمال ماده ۲۳۶ را به رأی می‌گذاریم و در صورت تصویب، پرونده به مرجع قضایی ارجاع می‌شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: 6 هزار و 500 تن جو تحویلی کشاورزان استان به مراکز خرید تضمینی در بورس عرضه شده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه مورخه 96/3/7 کمیسیون اقتصادی اغلب مباحث و گفت‌وگو های این جلسه در خصوص رسیدگی به وضعیت موسسه کاسپین و آرمان بود و در این جلسه به گزارشاتی که از نهاد های مختلف در این باره به دست ما رسیده بود پرداختیم.

روز : ماه : سال :