سرتیتر اخبار
 

بنیامین نتانیاهو ضمن قدردانی از دونالد ترامپ در آیپک اظهاراتی بی‌اساس علیه ایران و نقش کشورمان در منطقه مطرح کرد.

به گزارش زرین نامه به نقل از تحلیل ایران، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سخنرانی خود در نشست آیپک را با تقدیر از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در موضوع به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی آغاز کرد.

نتانیاهو گفت: می خواهم در خصوص زشت و زیبا و شرارت صحبت کنم. ما زیبا هستیم و ایران شرارت است (!). ما امروز از هر زمان دیگری قوی‌تر هستیم. دستگاه های اطلاعاتی اسرائیل بسیاری از عملیات های تروریستی را خنثی کرده‌اند.نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مجددا در اظهاراتی بی‌اساس ایران را عامل بی‌ثباتی خاورمیانه توصیف کرد و ادعا کرد: ما باید ایران را متوقف کنیم. ما ایران را متوقف خواهیم کرد.نتانیاهو مدعی شد: ایران به دنبال آن است که پایگاه‌های دایم نظامی در سوریه ایجاد کند تا بتواند از فاصله نزدیکتر به اسرائیل حمله کند. ما باید جلوی ایران را بگیریم؛ همانطور که ترامپ گفت. من پیشتر هشدار دادم اگر تحریم‌های ایران برداشته شود این کشور معتدل‌تر نمی‌شود بلکه خطرناک‌تر می‌شود! ایران به دنبال احیای امپراتوری گذشته خود است. فارس‌ها یکبار تلاش کردند ما (یهودیان) را نابود کنند اما نتوانستند. امروز و فردا هم نخواهند توانست.

او گفت: ایران تلاش می‌کند کارخانه‌هایی برای تولید موشک‌های دقیق در سوریه و رساندن آن به لبنان ایجاد کند. هرگز به ایران اجازه نخواهیم داد به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند. ایران پس از برجام «ستیزه‌جوتر» شده است. به رئیس جمهور دونالد ترامپ برای سیاستش در برابر ایران درود می‌فرستم. دونالد ترامپ تاکید کرد اگر نواقص توافقنامه هسته‌ای برطرف نشود، از این توافقنامه خارج خواهد شد و تحریم‌ها بر ایران را از سر خواهد گرفت. اسرائیل از این اقدام حمایت خواهد کرد.

نتانیاهو افزود: بیشتر کشور‌های منطقه می‌دانند که اسرائیل تهدیدی برای آن‌ها نیست، بلکه شریکی برای مقابله با چالش‌های مشترک است! اسرائیل یک دهم درصد دنیاست، اما ۲۰ درصد سرمایه گذاری خصوصی در فضای مجازی را به خود اختصاص داده است.نخست‌وزیر اسرائیل همچنین در سخنرانی خود با حمایت از اغتشاشات اخیر در ایران گفت: ما درکنار ایرانی‌هایی هستیم که برای آزادی مبارزه می‌کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :