سرتیتر اخبار
 

به گزارش زرین نامه: این روزهای آبکی و کم چرب که دنیا حتی به کبوتر هایش پشت کرده و کرونا باعث شده همه چیز نیم بند و عسلی برگزار شود، خدا را شکر بازار کت شلوار فروشان و مانتو فروشان حسابی سکه است و در این رکود اقتصادی بی سابقه فروش بالایی دارند! البته گمان نکنید مجالس عقد و عروسی و ختنه سوران و ... برگزار می شود نه خیر این طور نیست... عده ای از دوستان در حال گرم کردن هستند و برای تصدی پست های کلیدی و مدیریتی خیز برداشته اند و حتی عده ای از آنان پا را فراتر گذاشته و لیست کم کسری واحد مد نظر و پرسنل و خدمتگزار و ... را نیز تکمیل کرده اند!

حتماً در جریان هستید که در دوران تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، هر کس که یک جلسه تبلیغاتی در منزلش برگزار کرده یا چهار تا پوستر و بنر، روی دار و درخت چسبانده است، امروز به کمتر از پست مدیریت راضی نیست و انتظار دارد چند تا پست کلیدی را به ایشان تعارف کنند تا مشارالیه از بین آنها مثل زرد آلوهای درشت باغات میقان یا توت فرنگی های آبدار شفیع آباد، یک پست دهن پر کن را دست چین کند تا منشاء برکات و خیرات در جامعه شود و فرودستان جامعه از فیوضاتش بهره مند شوند!

اما زهی خیال باطل ... چرا که برخی مدیران این مملکت مثل گل های قالی اند! نه انتظار باران دارند و نه دلهره چیده شدن... اینان دائمی اند!

در حقیقت آن زمانی که مشاوران، کارشناسان، روان شناسان ، مربیان مهد کودک و معلمان مدارس و ... دست و پا می زدند که «مهارت نه گفتن» را به بچه ها بیاموزند، این عزیزان «مهارت بله گفتن» را به خوبی فرا گرفتند! فلذا  برایشان جناج و نماینده و ... توفیر نمی کند و همان بار اول قبل از چیدن گل و گلاب گیری و اذن و اجازه از بزرگتر ها و ... ، «بله» را می گویند و خالاص!

فلذا توصیه می شود دوستانی که در حال خرید مانتو و کت و شلوار مدیریتی هستند، دقت داشته باشند، منسوجات و محصولاتی را خریداری کنند که قابل استفاده در مجالس شادی و تفریح هم باشد تا اگر دست شان کوتاه و خرما بر نخیل ماند، لااقل البسه خریداری شده روی دست شان نماند! از ما گفتن بود...

انتهای پیام/

 به گزارش زرین نامهاین روزها که اخبار مهمی نظیر دست به قلم شدن دنیا نیکبخت و سوشا مکانی، خدا حافظی تتلو با دنیای موسیقی، دستگیری خواهر تتلو، راز جوان ماندن پوست بازیگر زن  و ... کمتر مورد توجه رسانه های رسمی قرار گرفته است، خبر ثبت نام 6700 خودرو توسط یک زوج موفق به اخبار روز مملکت تبدیل شده است تا جایی که محسن رضایی امکان ثبت نام این تعداد خودرو را بدون رانت امکان پذیر نمی داند! یا وقتی صحبت از ثبت نام به وسیله ربات شد، رئیس ایران خودرو گفت: اگر فردی بتواند با ربات برای خرید خودرو نام‌نویسی کند، به وی خودرو جایزه می‌دهیم!

از حضرت فروید و اذناب ایشان پنهان نیست از شما چه پنهان، انسان ها دارای توانمندی های گسترده ای هستند و کافی است که شما به این توانمندی ها باور داشته باشید. 6700 خودرو که خوب است حتی می توانید 67000 خودرو ثبت نام کنید! قرار نیست چون ما توان ثبت نام یک خودرو را هم نداریم به دیگران تهمت بزنیم و بعد هم خلق الله را بفرستیم گَل دار یا برای نمایندگان مجلس دهم درد سر تعزیری 61 ماهه بتراشیم. از قدیم و ندیم گفته اند: « کار نشد نداره» یا « خواستن توانستن است» حالا این لابلا گاهی اوقات هم یواشکی می گفتند: «به زر آسان شود دشوار عالم» و باقی ماجرا...

در خصوص ثبت نام این تعداد خودرو باید اذعان داشت یکی از راه های کسب درآمد استفاده از ظرفیت خانوادگی و فامیلی است. درست است که دیگر کسی مثل چنگیز خان مغول که 2000 فرزند داشت و جد نیم درصد از مردم کره زمین محسوب می شد یا اسماعیل ابن شریف سلطان مراکش که 867 فرزند داشت، وجود ندارد ولی راه برای بچه دار شدن زیاد است!

از آنجایی که برای ثبت نام هر خودرو نیاز به یک کد ملی است و طبیعتاً زاد و ولد در این حجم در عصر حاضر غیر طبیعی است، شما می توانید با پذیرش سرپرستی 6698 کودک بالای 18 سال، به همراه کد ملی خودتان و همسرتان در مجموع 6700 خودرو ثبت کنید. اصلاً اگر توانایی دارید می توانید 9998 کودک را به سرپرستی قبول کنید و سر راست 10000 خودرو ثبت نام کنید و نام تان را هم در گینس ثبت کنید!

البته این یک شیوه معمول است ولی ممکن است به دلایل اداری، زمان زیادی در بهزیستی صرف کنید! یک راه ساده تر کسب اطلاعات از تهیه کننده و کارگردان چنین سریال های فاخری است! جهت اطلاعات بیشتر و تکمیلی می توان از هنرمندانی چون مهدی جمالی مدیرعامل قبلی سایپا ، محمد عزیزی و فریدون احمدی نمایندگان مجلس دهم کمک گرفت که اتفاقاً نطق های آتشینی در خصوص نابسامانی بازار خودرو ایراد فرموده بودند و الان با تارهای صوتی نیم بند تکلم می کنند! فقط این توصیه را از حقیر داشته باشید حتی اگر به شما پیشنهاد تست دادن در چنین سریال هایی داده شد، بی خیال شوید! چون اول کار همه حساب ها و شرکت ها و صوری هستند ولی آخر سریال اعدام ها واقعی است! از ما گفتن بود!

 

پس از تندتر شدن شیب تورم در ماه های اخیر، فشار اقتصادی که قشر آسیب پذیر بر دوش خود احساس می کنند چندین برابر شده است.

یک حساب ناشناس توییتری، روزانه کاریکاتورهایی را علیه سیاست‌های بن‌سلمان و بن زاید منتشر می‌کند. حساب کاربری @MAAljin خود را "مسخره کننده سعودی‌ها" معرفی کرده است.

وحید حاج سعیدی از روزنامه نگاران برجسته استان گلستان در مطلب طنزی به ارتباط برخی مدیران با کانال های تلگرامی اشاره کرد و از گلایه شدید مدیران کانال ها تلگرامی از نحوه برگزاری مراسم روز خبرنگار خبر داد!

روز : ماه : سال :