سرتیتر اخبار
 

مراسم عزاداری روز رحلت حضرت ختمی‌مرتبت محمد مصطفی صلی‌الله‌علیه‌وآله و شهادت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام صبح امروز (جمعه) در حسینیه امام خمینی با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

خبر تستی

خبرتستی

انتخابات امسال هم در سراسر با حواشی و وعده های سوفسطایی برخی کاندیداها همراه بود. از بساط کباب خوری و رقص و آواز و خوانندگی روی دوش هواداران گرفته تا پیشنهاد ارضای حلال غزیزه جنسی جوانان و توزیع ریمل و لاک و فلش و ... البته انتخابات این دوره در ولایت ما بیشتر از اینکه رنگ و بوی سیاست داشته باشد رنگ و بوی مهاجرت داشت. باور بفرمائید بعد از اعلام اسامی رد صلاحیت شده ها، کوچ دسته جمعی طرفدارانِ کاندیداهای رد صلاحیت شده به سمت و سوی کاندیدای پیروز را، می شد ]بعد از مهاجرت دسته جمعی ایرانیان از وایبر به تلگرام[، بزرگترین کوچ دسته جمعی تاریخ نامید! یعنی این چند روز اگر دنبال کسی می گشتید اولین جایی که به شما پیشنهاد می شد ستاد ایشان بود. در جریان هستید که این مهاجرت و عهد اخوت بستن تا جایی گسترده و عمیق بود که گاهی اوقات برای طرفداران اصلی و واقعی کاندیدای پیروز جا نبود و حتی تعدادی از آنها روی گلگیر و رکاب ایستاده بودند!

البته این فقط یک طرف داستان است و مابقی دوستان هم که در سایر ستاد ها فعالیت چشمگیر داشتند از همان ساعات اولیه شمارش آراء و سنگین شدن کفه ترازو یی، راهنما را روشن کرده و با تغییر عکس پروفایل، نصب پیکسل روی یقه کت، ارسال پیام تلفنی، پیامکی، یواشکی، شفاهی، تلگرامی، حضوری و ... آرام آرام در حال قرار گرفتن در مسیر کاندیدای پیروز و اجرای پلن B یا همان نقشه راه شماره دو هستند! این مدل حمایت و طرفداری که خیلی دِمده و خَز شده است، ما را یاد رویکرد پسا انتخاباتی «مش صادق» می اندازد. حقیقت امر چند سال قبل ما در اداره مان  یک دربان به نام «مش صادق» داشتیم که این شیر پاک خورده ( شاید هم دامداران یا عالیس خورده) خیلی ناقلا بود. مش صادق صبح روز بعد از اعلام نتایج انتخابات ( اعم از شورا ها، مجلس و یا ریاست جمهوری)، وارد اداره که می شد با صدای بلند می گفت: « خدا رو شکر ، کاندیدای ما هم که رای آورد!» ایشان که پا در ستاد هیچ کاندیدایی نگذاشته بود و حتی گاهی اوقات شاید اسم کاندیدا یا کاندیدا های پیروز را هم نمی دانست،  باز هم خود را منتسب به جناح کاندیدای منتخب می دانست و از پیروزی بزرگ سخن می گفت!

در مورد انتخابات اخیر هم باید به عرض برسانیم هر چند کاندیدای پیروز در انتخابات این دوره، مدتی در خارج از استان به سر برده است، ولی حتماً اوضاع سیاسی شهر را رصد فرموده اند و به اندازه کافی روی طرفداران واقعی و طرفداران فیک شناخت دارند و ان شاء الله این بزرگواران اجازه خواهند داد در این دوره از مجلس شورای اسلامی، فعالیت های نماینده از «تلاش» و «پیگیری» به «تامین اعتبار»، «احداث و بهره برداری»، « اخذ ردیف بودجه»، « اخذ بودجه»، «جذب سرمایه گذار»، «بازگشایی یا افتتاح» و در یک کلام  حصول نتیجه منتهی شوند!

روز : ماه : سال :