جمشیدی برنامه های 12 فروردین گرگان را اعلام کرد

زرین نامه: معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان برنامه‌های 12 فروردین در استان را اعلام کرد.

به گزارش زرین نامه؛ علیرضا جمشیدی در جلسه هماهنگی مراسم سالروز 12 فروردین در استان گلستان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در آغازین روزهای سال 1392 گفت: سالروز 12 فروردین، می تواند با حضور گسترده مردم ولایتمدار در مراسم و جشن های مربوط به این روز، به عنوان نخستین حماسه سیاسی ملت در سال 1392 نام بگیرد.

وی اظهار داشت: به لطف الهی مقام معظم رهبری در بیانات گهربارشان در مشهد مقدس و پس از تحویل سال به موضوعات مهم و جامعی اشاره داشتند و با اشاره به ابعاد دشمنی دشمنان نظام، به قاطعیت، استقامت و موضع‌گیری نظام جمهوری اسلامی در مقابل آنها پرداختند.

جمشیدی تصریح کرد: بیانات جامع رهبر معظم انقلاب و نامگذاری سال 1392 توسط ایشان به عنوان «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» موضوعات مهمی است که باید به آنها بپردازیم و از تمام توانمان برای به اجرا درآوردن فرامین رهبری بهره بگیریم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان افزود: طبیعتاً روز 12 فروردین می‌تواند سرآغازی باشد در تأیید شعار «حماسه سیاسی» رهبر معظم انقلاب و آیین‌های مرتبط با این روز با حضور گسترده آحاد مردم، می‌تواند روز 12 فروردین سال 1392 را به عنوان نخستین حماسه سیاسی سال رقم بزند.

وی بیان داشت: در استان گلستان نیز از عصر روز یازدهم برنامه‌هایی در سرتاسر استان گلستان برگزار خواهد شد که برگزاری مراسمی متنوع در عصر روز دوشنبه 12 فروردین در تپه نور الشهدا گرگان سرآمد این برنامه‌ها خواهد بود.

جمشیدی با بیان اینکه این مراسم در فضایی برگزار می‌شود که معطر به عطر و یاد شهدا است، خاطر نشان کرد: برگزاری مراسم 12 فروردین که به نام جمهوری اسلامی مزین شده باید شایسته و در شأن نظام اسلامی مدیریت شود، تا همگان بتوانند از مراسم و جشن‌هایی که در این روز برگزار خواهد شد، بهره‌مند شوند.

این مسئول در پایان گفت: برگزاری برنامه‌های وزین و متنوع و اجرای سرود و آیین‌های نوروزی، سخنرانی و مسابقه پیامکی از جمله برنامه‌هایی است که در مراسم سالروز 12 فروردین در گرگان به اجرا درخواهد آمد./گلستان ما