سرتیتر اخبار
 

9deyzarin.jpg - 80.81 کیلو بایتدر حالی که قرار بود به مناسبت نهم دیماه همایش "واکاوی نقش انگلیس در فتنه 88" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول برگزار شود، به بهانه ماموریت آقای رئیس دانشگاه لغو شد!

به گزارش زرین نامه؛ همایش بصیرتی - فرهنگی با عنوان"واکاوی نقش انگلیس در فتنه 88" به مناسبت گرامیداشت یوم الله "نهم دیماه 88" قرار بود سه شنبه 9 دیماه 93 با سخنرانی دکتر سید احمد عبودتیان قائم مقام قرارگاه خاتم الاوصیاء در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول برگزار شود، اما در اقدامی تامل برانگیز این همایش 2 روز مانده به برگزاری لغو شد که این اقدام شائبه حمایت از فتنه و مخالفت با حماسه بزرگ ملت ایران در نهم دیماه 88 را از سوی مسئولین این دانشگاه در ذهن ایجاد می‌کند!

طی هماهنگی های قبلی، بسیج اساتید با همکاری بسیج دانشجویی این دانشگاه تدارکات همایش بصیرتی نهم دیماه را از هفته گذشته آغاز و تا صبح امروز نیز همچنان در حال انجام هماهنگی ها، نصب بنرهای اطلاع رسانی، ارسال دعوت نامه و رسانه ای کردن برگزاری این همایش بوده اند، اما حوالی ظهر امروز (یکشنبه) بنرهای اطلاع رسانی همایش که دانشجویان از صبح در حال نصب آن بودند، به دستور مسئولین دانشگاه جمع آوری شد.

مصطفی فندرسکی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان علی آبادکتول در گفتگو با خبرنگار ما در این باره گفت: به پیشنهاد بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی علی آبادکتول مقرر شد مراسم بزرگداشتی با هدف تقبیح فتنه و تعظیم حماسه 9 دی با حضور قائم مقام قرارگاه خاتم الاوصیا روز سه شنبه در این دانشگاه برگزار شود.

وی در ادامه با اشاره به نصب 9 بنر اطلاع رسانی در قسمت های مختلف این دانشگاه اظهار کرد: این بنرها صبح امروز در قسمت های مختلف دانشگاه نصب شد اما ساعاتی پیش بنرها توسط دانشگاه جمع آوری شد!

فندرسکی با بیان اینکه، لغو ناگهانی همایش موجب شوکه شدن مسئول بسیج اساتید و مسئولین بسیج دانشجویی شد، افزود: این حرکت شائبه حمایت از فتنه را در اذهان ایجاد می کند که اگر چنین باشد قطعاً اقدام قاطع بسیجیان و مردم را همانند آنچه در 9 دی 88 خلق شد در پی خواهد داشت.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان علی آباد کتول خاطر نشان کرد: قطعاً بسیج دانشجویی از اقدام انقلابی خود در برگزاری این مراسم کوتاه نیامده و اجازه نمی دهد فتنه بزرگ 88 فراموش و در سایه آن فرصت احیای دوباره فراهم شود.

حسن خانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علی آبادکتول نیز در این باره اذعان داشت: ساعاتی پیش از دفتر بسیج اساتید دانشگاه تماس گرفته و اظهار کردند مسئولین دانشگاه طی تماس تلفنی با استاد بسیجی آقای دکتر رجبی ایولی مسئول پیگیری برگزاری همایش گفته‌اند این برنامه باید لغو شود، به مخاطبان نیز بگویید برنامه به دلیل عدم حضور ریاست دانشگاه غیرقابل اجراست!

خانی افزود: هر چند حضور ناشی از بصیرت رئیس دانشگاه در برنامه‌های بسیج دانشجویی مایه افتخار ما خواهد بود اما عدم حضور ایشان به هیچ وجه دلیل قانع کننده‌ای برای لغو این مراسم نیست و مخالفت با مراسم بزرگداشت 9 دی به منزله مخالفت با حضور میلیونی ملت اسلامی در حمایت از ولایت فقیه و انقلاب اسلامی در فتنه 88 است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد علی آبادکتول در پایان از مسئولان دانشگاه خواستار شد با پایان بخشیدن به این حرکت غیرمنطقی و ناشایست شائبه‌های ایجاد شده را از بین ببرند و حمایت قاطع خود از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش بگذارند.

دیدگاه‌ها   

+1 #1 بسیجی خمینی 1393-10-08 00:13
فتنه رو احمی نژاد درست کرد مرگ بر فتنه ساز
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :