سرتیتر اخبار
 

شهرستان علی آباد کتول 3 نقطه ویژه برای رشد صنعت توریسم دارد که در بعضی نقاط آن با اعمال شاقه ای همچون طعم تعفن کوه های زباله اقدام به جذب گردشگران کرده است!

به گزارش زرین نامه؛ علی آباد کتول- جاده زرین گل- اینجا معبر ورود به جنگل و 7 روستای زیبا در دل کوهستان است که مردم و مسئولان برای رونق اقتصادی آینده این شهرستان به آن امید بسته اند و اداره میراث فرهنگی – گردشگری و سایر دستگاه های ذیربط نیز برای افزایش حضور گردشگران در آن برنامه ریزی می کنند.

اهالی روستاهای شیری آباد، سیاه رودبار، افراتخته، میان رستاق، چینو، خاک پیرزن، زرین گل، گردشگران و طبیعت دوستان هر روز از این جاده عبور می کنند. جاده ای که قرار بود مناظر زیبای جنگلی و زمین های کشاورزی آن چشم نواز رهگذران باشد اما حالا در همان ابتدای راه، حفره های مصنوعی بزرگی که بر اثر برداشت بی رویه شن و ماسه از زمین های کشاورزی به وجود آمده و بوی تعفن کوه های زباله حال هر انسان خوش ذوق و ایضا بد ذوقی را متحول می کند.

به نظر می آید این کوه های زباله و آن حفره های بزرگ کنار جاده از برنامه های اساسی دستگاه های ذیربط برای جذب گردشگران است که همه ی بار زحمت آن را شهرداری به دوش می کشد...!!!

saitzobaleh1

saitzobaleh1

saitzobaleh1

saitzobaleh1

saitzobaleh1

saitzobaleh1

saitzobaleh1

* این تصاویر هنگام خالی بودن سایت زباله، ثبت شده است

saitzobaleh8

*برداشت های بی رویه شن و ماسه در جاده زرین گل

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :