سرتیتر اخبار
 

مرکز خدمات جامع سلامت مزرعه کتول به عنوان آخرین کار نیک مرد نیک اندیش علی آباد کتول، شادروان حاج رضا کردکتولی با حضور استاندار گلستان به بهره برداری رسید.

به گزارش زرین نامه؛ آخرین پروژه خیر نیک اندیش حوزه سلامت، شادروان حاج رضا کردکتولی با حضور حق شناس استاندار گلستان، دکتر فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه علی آباد کتول، سوخته سرایی فرماندار، دکتر نظری رییس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای این شهرستان در شهر مزرعه کتول به بهره برداری رسید.
دکتر عبدالرضا فاضل در حاشیه آیین افتتاح این مرکز در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه خیرین استان به دانشگاه علوم پزشکی، کمک شایانی در تامین نیازها و تجهیزات حوزه سلامت به ویژه در ایام کرونا کردند، گفت: مرکز خدمات جامع سلامت مزرعه کتول با زیربنای 1500 متر مربع در 3 طبقه و با اعتبار 22 میلیارد ریال که توسط مرحوم کردکتولی پرداخت شد و 10 میلیارد ریال اعتبار نیز جهت خرید تجهیزات ساخته و به بهره برداری رسید که شهروندان مزرعه کتول و روستاهای اطراف از خدمات این مرکز بهره مند می شود.
وی افزود: مرکز اورژانس جاده ای روستای قره بلاغ نیز در فضایی به مساحت 60 متر مربع و اعتبار 250 میلیون تومان که هزینه آن توسط خیر نیک اندیش مرحوم حاج آخوند نظری پرداخت شد، نیز در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید که این مرکز کمک زیادی به حل معضلات بیماران، روستاییان و همچنین مصدومین حوادث جاده ای بین روستایی می کند.
به گزارش زرین نامه؛ در حاشیه این مراسم از فرزندان خیرین نیک اندیش مرحومان حاج رضا کردکتولی و حاج آخوند نظری به یاد بزرگواران که در انجام امور خیریه در حوزه سلامت بسیار فعال بودند، قدردانی شد. 

darmangah2

darmangah2

darmangah2

darmangah2

darmangah2

darmangah2

darmangah2

IMG 20210208 140050

darmangah2

darmangah2

darmangah2

darmangah2

darmangah2

darmangah2

darmangah2

darmangah2

darmangah2

انتهای پیام/ 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :