سرتیتر اخبار
 

کلنگ ساخت آموزشگاه ۱۲ کلاسه شهر گرمسار با حضور معاون آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، مهارتی و کاربنیان سازمان سما به زمین زده شد.

به گزارش زرین نامه به نقل از آنا؛ کلنگ ساخت آموزشگاه ۱۲ کلاسه شهر گرمسار با حضور علیرضا لادن‌مقدم خیّر و نیکوکار و معاون آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، مهارتی و کاربنیان سما، منوچهر فخری معاون عمرانی استاندار سمنان، محمد دستورانی مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان، سعید متقی فرماندار گرمسار، حجت‌الاسلام سیدعلیرضا آرامی امام جمعه گرمسار، مسئولان ادار‌ه‌کل نوسازی و تجهیز مدارس استان سمنان و جمعی از مسئولان به زمین زده شد.

این آموزشگاه در دو طبقه با زیربنای یک‌هزار و ۵۴۰ مترمربع شامل ۱۲ کلاس درس، فضای اداری و نمازخانه با اسکلت بتونی در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع و ۲ هزار و ۵۵۰ مترمربع محوطه‌سازی ساخته می‌شود.

637502990d

 به‌منظور ساخت آموزشگاه ۱۲ کلاسه شهر گرمسار بیش از ۸۵ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده که بخشی از آن توسط «دکتر لادن‌مقدم» خیّر و نیکوکار دانشگاه آزاد اسلامی و معاون آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، مهارتی و کاربنیان سازمان سما تأمین شده است.

استعدادهای نهفته جوانان توسط خیّران مدرسه‌ساز بارورتر می‌شود

سعید متقی فرماندار گرمسار و حجت‌الاسلام سیدعلیرضا آرامی امام جمعه گرمسار از اقدام این خیّر دانشگاهی در ساخت آموزشگاه قدردانی کردند.

معاون عمرانی استانداری سمنان هم در حاشیه کلنگ‌زنی آموزشگاه ۱۲ کلاسه شهر گرمسار گفت: خیّران مدرسه‌ساز همواره شرایط و بستری را فراهم می‌کنند که استعدادهای نهفته جوانان بارورتر شود.

63750299md

فخری تأکید کرد: دانش‌آموزان در آینده افرادی مثمر برای نظام خواهند بود و می‌توانند خیّرانی در عرصه سلامت نیز باشند.

 خیّر و نیکوکار دانشگاه آزاد اسلامی نیز ابراز امیدواری کرد که مدرسه‌سازی به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

لادن‌مقدم، مشارکت در مدرسه‌سازی را تجارتی معنوی، پرخیر و برکت و معامله با خدا دانست و افزود: ساخت مدرسه می‌تواند زندگی و ادامه حیات دانش‌آموزان را در سال‌های طولانی بهبود ببخشد.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

روز : ماه : سال :