سرتیتر اخبار
 

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به اینکه از ۲۷ مهرماه سال جاری، دو تیم کوچک از طرف این مرکز در کربلا و نجف و ۳ تیم بزرگ در مرز‌های مهران، شلمچه و چذابه به منظور مراقبت از بیماری‌های واگیر و گزارش دهی سریع، استقرار پیدا کرده اند.

زردچوبه به دلیل ویژگی‌های آنتی آکسیدانی قوی خود یکی از مؤثرترین مواد در پیشگیری از سرطانی شدن سلول‌ های بدن به شمار می رود. در این بخش با خواص مختلف زردچوبه آشنا خواهید شد.

وزیر امور خارجه گفت: دولت قبلی آمریکا از سر لطف به ایران وارد مذاکره درباره برجام نشد، بلکه به این خاطر وارد شد که همه راه‌های دیگر را اعم از تحریم‌ها و فشارهای سیاسی امتحان کرده و ناکام مانده بود.

یک منبع محلی در استان نینوا اعلام کرد گروه تروریستی داعش، شهر تلعفر در استان نینوا را یک "ولایت مستقل" از "دولت خلافت" ادعایی اش اعلام کرد.

مشمولین برای دریافت سود سالیانه سهام عدالت باید شماره شبا بانکی مربوط به حساب معتبر و غیر مسدود و به نام خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند.

در ابتدایی‌ترین روزهای سال ۹۶ هر لیتر شیر یکی از برندهای پرفروش صنایع لبنی با ۲۰۰ تومان افزایش قیمت برای شیر بطری کم چرب و پر چرب همراه شد و به ۲ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.

گرگان- مصرف گاز خانگی گلستان بین ۱۰ تا ۱۵ درصد بیشتر از میانگین کشور است و کارشناسان معتقدند دلیل آن معماری بی‌ضابطه در استان و نبود فرهنگ سازی در مصرف بهینه انرژی است.

تیم فوتسال «پرسپولیس» علی آباد کتول به عنوان قهرمانی رقابت های فوتسال گرامیداشت دهه فجر این شهرستان دست یافت.

امام جمعه علی آباد کتول با اشاره به فضای خفقان آور دوران رژیم شاهنشاهی طاغوت، گفت: انقلاب اسلامی یعنی هویت، حیات و جان ملت ایران و مائده ای الهی که خداوند در قرن بیستم به ملت ایران و همه امت های اسلامی هدیه کرد و به واسطه آن ایران امروز مستقل ترین کشور دنیاست.

روز : ماه : سال :